Lidé

S Halinou Pawlovskou

2013-12-03 07:41:09 admin1

Jo to už je let! Halina měla tehdy ještě zlomenou nohu, takže jsem si k ní musel přidřepnout. No a zkuste si být přidřepnutý pět a více minut. Stehna pálí, nohy brní, ale bohužel paní fotografka nebyla vůbec spokojená, takže fotila a fotila a přitom si stěžovala“ pan kuchař se mi pořád vrtí“ a „pane kuchaři zůstaňte chvilku v klidu“…nakonec to vyšlo celkem super. No a foto vzniklo na základě spolupráce s dnes již nevysílaným pořadem „banánové rybičky“ pro který jsem tehdy vařil čínské nudle a ještě něco co si už nepamatuju.

Posted in: Lidé Read more... 0 comments

S Luckou Křížkovou , Stáňou Lekešovou a Ivou Kozákovou Aneb SAMA DOMA

2013-11-29 11:10:28 admin1

Absolutně příjemné a elegantní tři dámy! Díky paní Kozákové jsem okusil co je to vaření v TV a k tomu ještě v přímém přenosu. Pokaždé když se vidíme, jsme schopní probrat celý svět. Oba mluvíme celkem rychle, takže nám na to stačí i chvilka před vysíláním Stáňa je neskutečně milá a příjemná paní. Obdivuju na ní jak vždy celým vysíláním propluje s noblesou a klidem.Lucka je v Sama Doma úplně nejnovější a je to teda extra profík! Vždy perfektně připravená !Nedivím se ,že vyhrála miss ČR 2003. A můžu potvrdit, že je fakt…..,ale fakt krásná!

Posted in: Lidé Read more... 0 comments

Pan Tříska

2013-11-29 11:04:48 admin1

Pana Třísku mám fakt rád! Je to skvělý člověk. Je skvělé si s ním povídat o vaření o životě o tom, jak každé ráno běhá a co má rád. Dokonce jsem ho navštívil v „el ej“. Otevřel dveře a stylem jemu vlastním zvolal „vítejte a buďte zde jako doma“. Také jsem díky němu objevil kouzlo libečku. Kdysi nám ho přinesl do kuchyně, abychom mu ho přimíchali do nudlí a, že co zbyde, si můžeme nechat. Jsem prostě fakt rád, že jsem dostal tu možnost poznat ho, a že ho můžu považovat za svého přítele

Posted in: Lidé Read more... 0 comments

 

s Janou Štěpánkovou

…potkali jsme se na festivalu a ona si zamilovala naše nudle..a pak jsme s epárkrát i s jejím synem panem Janem Dudkem sešli u nás v Yasmin…vždy krásné povídání. Dokonce jsem ji a Honzu učil kráje cibuli….po chvilce položila nůž, dala mi pusu na tvář a povídá: tomášku já už se to stejně nenaučím:)….skvělá ženská..mám ji rád!